ANELA LESA PÁN - OSVĚŽUJÍCÍ SPREJ NA KŮŽI PO ŠTÍPANCÍCH

Lesa Pán můžete použít jako přírodní repeletní sprej nebo jim ošetřit již poštípanou pokožku. Tu zklidní a jemně desinfikuje. Příjemně voní a nemusíte se bát skvrn na oblečení.

Skladem (2 ks)
Kód: 582
Značka: Anela
330 Kč / ks
Kategorie: Sezónní kosmetika
Lesa pan 100
Novinka

Lesa Pán můžete použít jako přírodní repeletní sprej nebo jim ošetřit již poštípanou pokožku. Tu zklidní a jemně desinfikuje. Příjemně voní a nemusíte se bát skvrn na oblečení.

Repelentní účinky jsou postavené na synergické směsi éterických olejů, kterou holky z Anely dopilovaly ve spolupráci s certifikovanou aromaterapeutkou.

 

VHODNOST:

Sprej je vhodný pro všechny, včetně dětí (na pokožku od 3let), těhotných a seniorů.

 

POUŽITÍ:

Před každým použitím sprej protřepejte a aplikujte na pokožku nebo na oblečení. Vyhněte se kontaktku s očima a nestříkejte ani na obličej. U dětí do 3 let používejte pouze na olečení, miminkám stačí postříkat korbičku od kočárku nebo capáčky. Podle potřeby aplikaci opakujte, éterické oleje se odpařují a tím klesá účinnost.

 

SKLADOVÁNÍ:

Skladujete do 25 ºC a nevystavujte přímemu slunečnímů záření, aby nedošlo ke žluknutí olejů. Pokud by se tak stalo,váš nos by to určitě poznal.

 

MNOŽSTVÍ:

100 ml

 

SLOŽENÍ:

Aqua (voda), Vinegar BIO (jablečný ocet), Alcohol (líh), Sulfated Castor Oil (sulfátovaný ricinový olej), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (EO tea tree), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (EO rozmarýn), Lavandula Hybrida Oil (EO lavandin), Eucalyptus Citriodora Oil (EO eukalyptus citronovonný), Eugenia Caroyphyllus Leaf Oil (EO hřebíček), Ocimum Basilicum Oil (EO bazalka sladká), Potassium Sorbate (sorbát draselný), Linalool*, Citronellol*, Eugenol*, Limonene*
* přirozeně obsaženo v éterických olejích

Zpět do obchodu