CEDROVÉ DŘEVO - VYKUŘOVACÍ AJURVÉDSKÉ PROVÁZKY

Zklidnění. Rovnováha. Rituál.

Teplá, dřevitá, mírně sladká a velmi bohatá vůně.

Uvolňuje, harmonizuje a buduje vnitřní sebevědomí a sebepřijetí. Cedr se používá všude tam, kde je potřeba mír. Pomáhá zmírnit nervové napětí a úzkost a je zvláště prospěšná v době zvýšeného stresu. Prohřívá organismus, také zklidňuje kašel a usnadňuje vykašlávání.

Balíček obsahuje cca 25-30 provázků. Provázky fungují stejně jako vonné tyčinky či jiná vykuřovadla.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1224
Značka: Purnama rituals
270 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Položka byla vyprodána…

Zklidnění. Rovnováha. Rituál.

Teplá, dřevitá, mírně sladká a velmi bohatá vůně.

Vykuřovadlo je vyrobeno z nejkvalitnějšího cedru z nepálských Himalájí. Jeho bohatá, mírně mužská vůně uvolňuje, harmonizuje a buduje vnitřní sebevědomí a sebepřijetí. Cedr se používá všude tam, kde je potřeba mír. Pomáhá zmírnit nervové napětí a úzkost a je zvláště prospěšná v době zvýšeného stresuProhřívá organismus, také zklidňuje kašel a usnadňuje vykašlávání.

Cedrové dřevo je přírodní vonná směs tvořená z bylin sklizených v himálajské oblasti, aromatického koření a aromatické kůry stromů, zamotná do Lokta, tradičního nepálského ručně vyráběného papíru. Lokta je tvořena z vláknité vnitřní kůry vavřínů. A vyrábí se pouze v údolí Káthmándú a Janakpur v Nepálu podle starodávných tradičních receptů.

 

JAK POUŽÍT? 

Jeden nebo více provázků zavěste na drátěné očko stojánku. Zapalte, nechte aby se oheň rozhořel a poté ihned sfoukněte a nechte pouze doutnat. Provázek můžete položit také na misku.

Balíček obsahuje cca 35-40 provázků. Provázky fungují stejně jako vonné tyčinky či jiná vykuřovadla.

UPOZORNĚNÍ:

 Nikdy nenechávejte provázky bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající provázky na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. Nepoužívejte během těhotenství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.