IVEKOL UTĚRKA Z MIKROVLÁKNA NA BRÝLE - OTÍLIA

Měkoučká utěrka pro nejjemnější čištění citlivých povrchů jako jsou brýle, monitory, čočky fotoaparátů, kvalitní dřevěný nábytek, hudební nástroje či stříbro.

Skladem (2 ks)
Kód: 403
Značka: Ivekol
69 Kč / ks 69 Kč / 1 ks
Kategorie: Pomůcky k úklidu
Otilia na bryle
Novinka

Měkoučká utěrka pro nejjemnější čištění citlivých povrchů jako jsou brýle, monitory, čočky fotoaparátů, kvalitní dřevěný nábytek, hudební nástroje či stříbro. Nepoužívejte ji na plochy, které jste nastříkali odpuzovačem vody.

 

Rozměr: 15 x 20 cm

 

K výrobě utěrek Ivekol slouží recyklované plasty. Velkou předností je mimořádná hustota - hmotnost a tloušťka až 200.000 pramenů vlákna na cm3 (čím vyšší mikrovlákno, tím je kvalitnější). Utěrky jsou hebké, jemné s vysokou savostí. Dokáží absorbovat osminásobek své hmotnosti (př. 30ti cm utěrka dokáže absorbovat téměř 3,75 kg vody). Utěrky jsou barevně a tvarově stálé, jejich charakter se dlouhodobě nemění, nevznikají žmolky. Je možné je vyprat až 500 krát. Jsou vhodné do domácnosti alergiků, s malými dětmi a s osobami s dýchacími problémy. Jsou vysoce efektivní, vyčistí i bez pomoci chemických čistících prostředků a jednorázových papírových utěrek. 

 

Údržba a čištění mikrovlákna: Před použitím doporučujeme jedenkrát vyprat v ruce. Některé barvy mohou postupně blednout kvůli přírodním barvivům, proto je lepší je na začátku používání prát odděleně nebo s podobnými barvami. Při běžném používání perte utěrku v ruce nebo v pračce, ve studené nebo teplé vodě do 60 °C. Praní na 90 ° C je možné, ale může zbytečně zkracovat její životnost.

Důležitá upozornění: Při praní nepoužívejte žádný druh aviváže. Aviváž se zachytí v mikrovláknu a sníží jeho schopnost absorbovat vodu, čistit a zachycovat špínu. Nesušte nad zdroji tepla. Zacházejte s mikrovláknovou utěrkou stejně jako s jemnými oděvy, prodloužíte tak její životnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.