KADIDLO - VYKUŘOVACÍ AJURVÉDSKÉ PROVÁZKY

Zklidnění. Rovnováha. Rituál.

Svěží, sladce dřevitá a posvátná vůně.

Působí očistně, jak na duchovní i fyzické úrovni, má také silné dezinfekční účinky. Navozuje pocit zbožnosti, čistoty a klidu. Má největší souvislost s duchovními praktikami. Posiluje vůli, sebevědomí a odhodlání. Tato uklidňující vůně se často používá k relaxaci, cvičení jógy a meditaci.

Balíček obsahuje cca 25-30 provázků. Provázky fungují stejně jako vonné tyčinky či jiná vykuřovadla.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1218
Značka: Purnama rituals
270 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Položka byla vyprodána…

Zklidnění. Rovnováha. Rituál.

Svěží, sladce dřevitá a posvátná vůně.

Kadidlo je nejoblíbenější, nejtradičnější a nejznámější vykuřovadlo. Působí ohromně očistně, jak na duchovní i fyzické úrovni, má také silné dezinfekční účinky. Navozuje pocit zbožnosti, čistoty a klidu. Má největší souvislost s duchovními praktikami. Posiluje vůli, sebevědomí a odhodlání. Tato uklidňující vůně se často používá k relaxaci, cvičení jógy a meditaci.

Cedrové dřevo je přírodní vonná směs tvořená z bylin sklizených v himálajské oblasti, aromatického koření a aromatické kůry stromů, zamotná do Lokta, tradičního nepálského ručně vyráběného papíru. Lokta je tvořena z vláknité vnitřní kůry vavřínů. A vyrábí se pouze v údolí Káthmándú a Janakpur v Nepálu podle starodávných tradičních receptů. 

 

JAK POUŽÍT?

Jeden nebo více provázků zavěste na drátěné očko stojánku. Zapalte, nechte aby se oheň rozhořel a poté ihned sfoukněte a nechte pouze doutnat. Provázek můžete položit také na misku.

Balíček obsahuje cca 35-40 provázků. Provázky fungují stejně jako vonné tyčinky či jiná vykuřovadla.

 

UPOZORNĚNÍ

Nikdy nenechávejte provázky bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající provázky na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. Nepoužívejte během těhotenství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.