ŠALVĚJ A EUKALYPTUS - VYKUŘOVACÍ SVAZEK

Očista. Léčení. Ochrana.

Originální, kořeněná a osvěžující vůně s výbornými pročišťující účinky. Mírní zdravotní obtíže, je vhodný hlavně při nachlazení, rýmě a zahlenění. Ideální i po jakékoli nemoci, abyste finálně vyčistili vzduch od bakterií.

Výška svazku asi 10 cm.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1203
Značka: Purnama rituals
280 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Položka byla vyprodána…

Očista. Léčení. Ochrana.

Originální, kořeněná a zároveň svěží vůně s výbornými pročišťující účinky. Mírní zdravotní obtíže, je vhodný hlavně při nachlazení, rýmě a zahlenění. Ideální i po jakékoli nemoci, abyste finálně vyčistili vzduch od bakterií.

Šalvěj s eukalyptem vytváří uklidňující a relaxační atmosféru, toto vykuřovadlo je skvělým nástrojem k prohloubení meditace nebo jógy.

Šalvěj bílá je jedním z nejznámějších a nejčastěji používaných vykuřovadel pro očistu prostoru od negativní energie. Ulevuje při únavě, pocitu vyčerpání, depresi a pozitivně ovlivňuje náladu. Má také výborné dezinfekční, antibakteriální a antivirotické účinky. Které umocňuje také Eukalyptus. Ten osvěžuje tělo i mysl, uklidňuje rozbouřené city a pomáhá nám se soustředit. Otevírá srdce a vhání dech do plic.

Výška svazku asi 10 cm.

Šalvěj je eukalypt jsou sbírány ručně, aby nebylo ovlivněno přirozené prostředí rostliny.

 

JAK POUŽÍT? 

Smotek zapalte, jakmile se objeví plamen, tak jej sfoukněte, aby bylinky pouze doutnaly. Svazek držte v ruce, očištěte prostor a dejte pozor, aby vám doutnající částečky nespadly a nezpůsobily požár. Pokud chcete s vykuřováním přestat, odstřihnete doutnající část například nad keramičkou ručičkou, kterou najdete na našem eshopu, nebo jinou nádobou určenou k vykuřování a nechte ji dohořet. Svazek můžete udusit také zapíchnutím do misky s pískem, nebo jej dejte do zavařovací sklenice a zavřete. Zbytek smotku si můžete nechat na další rituál. UPOZORNĚNÍNikdy nenechávejte svazek bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající vykuřovadlo na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. Nepoužívejte během těhotenství.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.