ŠALVĚJ BÍLÁ - VELKÝ VYKUŘOVACÍ SVAZEK

Očista. Ochrana. Rovnováha.

Nezaměnitelná, kořeněná a osvěžující vůně s výbornými pročišťující účinky.

Výška svazku asi 22 cm.

Skladem (1 ks)
Kód: 1209
Značka: Purnama rituals
330 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla

Očista. Ochrana. Rovnováha.

Nezaměnitelná, kořeněná a osvěžující vůně s výbornými pročišťující účinky.

Jedno z nejznámějších a nejčastěji používaných vykuřovadel pro očistu prostoru od negativní energieJe skvělým nástrojem k prohloubení meditace nebo jógy. Pomáhá vyrovnávat vibrace přijaté z prostředí a neutralizuje negativní energii. Má také výborné dezinfekční, antibakteriální a antivirotické účinky.

Šalvěj bílá je považována za jednu z nejposvátnějších severoamerických bylin. Tamní Indiáni jí přisuzují mnohé léčivé schopnosti a používali u mnohých rituálů. Očišťuje osoby, prostor, ale také předměty. Bílá šalvěj patří mezi nejaromatičtější bylinu z rodiny šalvějí. Její vůně očišťuje duši od negací, podporuje paměť a pomáhá s hledáním té pravé životní cesty. Ulevuje při únavě, pocitu vyčerpání, depresi a pozitivně ovlivňuje náladu.

Výška svazku asi 22 cm

Šalvěj je sbírána ručně, aby nebylo ovlivněno přirozené prostředí rostliny.

 

JAK POUŽÍT?

Smotek zapalte, jakmile se objeví plamen, tak jej sfoukněte, aby bylinky pouze doutnaly. Svazek držte v ruce, očištěte prostor a dejte pozor, aby vám doutnající částečky nespadly a nezpůsobily požár. Pokud chcete s vykuřováním přestat, odstřihnete doutnající část například nad keramičkou ručičkou, kterou najdete na našem eshopu, nebo jinou nádobou určenou k vykuřování a nechte ji dohořet. Svazek můžete udusit také zapíchnutím do misky s pískem, nebo jej dejte do zavařovací sklenice a zavřete. Zbytek smotku si můžete nechat na další rituál. UPOZORNĚNÍNikdy nenechávejte svazek bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající vykuřovadlo na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. Nepoužívejte během těhotenství.

 

Zpět do obchodu