SPIKENARD - VYKUŘOVACÍ AJURVÉDSKÉ PROVÁZKY

Zklidnění. Rovnováha. Rituál.

Hřejivá, těžká, kořeněná a bylinně-dřevitá vůně s nádechem sladkosti. Jedná se o nervové tonikum, které ulevuje od napětí, nervozity, strachů, úzkostí a obav.

Balíček obsahuje cca 45-50 provázků. Provázky fungují stejně jako vonné tyčinky či jiná vykuřovadla.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1200
Značka: Purnama rituals
280 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Položka byla vyprodána…

Zklidnění. Rovnováha. Rituál.

Hřejivá, těžká, kořeněná a bylinně-dřevitá vůně s nádechem sladkosti. 

Spikenard provázky obsahují nard (muškátový ořech) s přídavkem skořice, hřebíčku a kardamomu.
Jedná se o nervové tonikum, které ulevuje od napětí, nervozity, strachů, úzkostí a obav. Léči bolesti hlavy a migrény, posiluje imunitní systém, přináší ochrannou náruč, stabilizaci a jistotu. Je doporučovaná pro mysl, která potřebuje najít zpět rovnováhu.

Spikenard je přírodní vonná směs tvořená z bylin sklizených v himálajské oblasti, aromatického koření a aromatické kůry stromů, zamotná do Lokta, tradičního nepálského ručně vyráběného papíru. Lokta je tvořena z vláknité vnitřní kůry vavřínů. A vyrábí se pouze v údolí Káthmándú a Janakpur v Nepálu podle starodávných tradičních receptů. 

 

Jak použít? 

Jeden nebo více provázků zavěste na drátěné očko stojánku. Zapalte, nechte aby se oheň rozhořel a poté ihned sfoukněte a nechte pouze doutnat. Provázek můžete položit také na misku.

Balíček obsahuje cca 35-40 provázků. Provázky fungují stejně jako vonné tyčinky či jiná vykuřovadla.

UPOZORNĚNÍNikdy nenechávejte provázky bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající provázky na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. Nepoužívejte během těhotenství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.