DRAČÍ KREV - VYKUŘOVACÍ SVAZEK

Očista. Životabudič. Ochrana.

Kafrovitě kořeněná vůně se sladkým podtónem. Vytváří smyslnou a afrodiziakální atmosféru. Povzbuzuje mužský princip.

Výška svazku asi 10 cm.

Skladem (1 ks)
Kód: 1221
Značka: Purnama rituals
280 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla

Očista. Životabudič. Ochrana.

Kafrovitě kořeněná vůně se sladkým podtónem. Vytváří smyslnou a afrodiziakální atmosféru. Povzbuzuje mužský princip.

Dračí krev pochází ze stromu Dračince. Červená pryskyřice, kterou tento strom vydává se od starověku používá jako barvivo, lék a kadidlo. Dokáže zintenzivnit účinek jakékoli jiné byliny a tím vytváří unikátní posvátnou atmosféru.

Vykuřovací svazek je tvořen bílou šalvějí napuštěnou v pryskyřici Dračí krve. Vykuřování bílou šalvějí osvěží vzduch a přináší úlevu při nachlazení, rýmě a nemocech dýchacích cest. Jedná se o jednu z nejposvátnějších bylin, tradičně používaná pro očistné a ochranné rituály. Používá se k potlačení negativní energie.

Výška svazku asi 10 cm.

Šalvěj i eukalypt jsou sbírány ručně, aby nebylo ovlivněno přirozené prostředí rostliny.

 

JAK POUŽÍT? 

Smotek zapalte, jakmile se objeví plamen, tak jej sfoukněte, aby bylinky pouze doutnaly. Svazek držte v ruce, očištěte prostor a dejte pozor, aby vám doutnající částečky nespadly a nezpůsobily požár. Pokud chcete s vykuřováním přestat, odstřihnete doutnající část například nad keramičkou ručičkou, kterou najdete na našem eshopu, nebo jinou nádobou určenou k vykuřování a nechte ji dohořet. Svazek můžete udusit také zapíchnutím do misky s pískem, nebo jej dejte do zavařovací sklenice a zavřete. Zbytek smotku si můžete nechat na další rituál. 

 

UPOZORNĚNÍ

Nikdy nenechávejte svazek bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající vykuřovadlo na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. Nepoužívejte během těhotenství.

 

Zpět do obchodu