Tvoje svíčka

100 % PŘÍRODNÍ SÓJOVÉ VONNÉ SVÍČKY 

Svíčky  TVOJE SVÍČKA vznikly nejen s ohledem na ekologii, ale jsou také krásným a designovým doplňkem. Připravili pro vás celou kolekci svíček s originálními a jemnými ilustracemi, které pohladí po duši a podpoří chvíle klidu a pohody. 

Naše vonné svíčky ze sójového vosku ve skle jsou novým produktem na trhu, který je šetrný k přírodě, pomáhá chránit životní prostředí a zároveň není škodlivý pro lidské zdraví.

LOKÁLNÍ VÝROBA

Jsme rodina s třemi dětmi a když jsme se rozhodovali, jak za sebe přinést světu něco přínosného, bylo rozhodnuto. Dnes vám můžeme představit naši vlastní řadu svíček, které vymýšlí a vyrábí můj manžel Ondra. Já (Katka) mám na starosti dostat svíčky k Vám, našim zákazníkům. Naše sójové svíčky si u Vás ihned získaly oblibu, za co moc děkujeme. Jsou 100 % přírodní, provoněné éterickými oleji a ručně vyráběné ve Středních Čechách. Tvůrčí práce nás baví a naplňuje. Dělá nám radost každý úsměv, který na tváři našich zákazníků svíčky vykouzlí.

Vážíme si všech lidí, kteří se při svém každodenním životě rozhodli brát ohled na životní prostředí, žít s ním v souladu. Věříme, že si je příroda schopna poradit sama a skrze šetrný přístup k darům, které nám poskytuje, jí dáme prostor, aby se mohla sama dát zase do rovnováhy.

SVÍČKY ZE SÓJOVÉHO VOSKU

Sójový vosk se vyrábí ze sójových bobů. Jeho velkou předností je, že neobsahuje žádné herbicidy, pesticidy ani ropné příměsi, které se používají při výrobě klasického parafínu. Během hoření svíčka nevylučuje žádné škodlivé látky a doba hoření svíček je až o 50 % delší oproti běžným parafinovým svíčkám. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poskytneme další informace, poradíme s výběrem nebo si jen popovídáme o přístupu k životu. Kontaktujte nás.

VRATNÉ OBALY

Naše svíčky odléváme do obalů, které se dají opakovaně použít, proto budeme rádi, když jim doma najdete využití, až Vám svíčky dohoří. Pokud tomu tak není, můžete nám je zaslat zpět a my je po důkladném očištění vrátíme do oběhu. Za každý vrácený obal od nás obdržíte slevu na další nákup :)

 
Žádné produkty značky Tvoje svíčka nebyly nalezeny...
Zpět do obchodu