Haaro naturo

Haaro naturo je kadeřnictví, kde používají jen přírodní, čistě rostlinné  barvy a kosmetiku. 

Na základě svých zkušeností si vlasovou kosmetiku sami vyrábí.

Za touto značkou stojí Zita a Nina.

 

_PER3267             

Já jsem Zita a Haaro Naturo jsem před osmi lety založila.

Měla jsem ideu, že v kadeřnictví by to mohlo fungovat i jinak, než je běžně zvykem. Příjemně a pohodově nejen pro zákaznice, ale zejména pro jejich vlasy. Proč je stále chemicky ničit a následně složitě, a opět chemicky, opravovat a tak stále dokola? To přeci nedává smysl. A přitom to jde i jinak, jen se to zatím moc neví.
Na těchto stránkách píšu blog a většinu textů, hlídám složení výrobků, vymýšlím nové receptury a ve svojí malé "laboratoři" pak také vyrábím. V tuto chvíli je na světě řada tuhých šamponů, práškových šamponů pro  no-poo mytí, kondicionérů a pudrů na vlasy.

 

Soňa  

Já jsem Soňa a když mi Zita nabídla spolupráci, douho jsem neváhala. Vždy mě zajímalo zdravé jídlo, ekologie a všelijaké ty "alternativy". A tak mě  koncepce "trvalé udržitelnosti" i v práci nadchla.

Jaké jsou jejich zásady

Opravdu žádná chemie - skutečně nic, ani ta nejnutnější, protože vlastně žádná nejnutnější není.
Jde to totiž kompletně bez.
Péči o vlasy se snažíme maximálně zjednodušit. To v první řadě znamená, dostat je do dobré kondice. Protože opravdu zdravé vlasy moc speciální péče nepotřebují. To nejlepší, co pro ně můžete udělat, je přestat jim ubližovat. A tím i sobě.

Žádné produkty značky Haaro naturo nebyly nalezeny...
Zpět do obchodu