Šumava forrest

Láska k bylinkám se u Zuzky objevila v brzkém mládí. Už od puberty měla problémy s pletí a nemohla najít správné produkty, které by skutečně fungovaly. Jediné, co zabíralo, byla kvalitní přírodní kosmetika. U té však narážela na poněkud omezený výběr a vysokou cenu. Začala si proto trochu načítat, pídit se po surovinách a recepturách, trochu experimentovat a posléze se pustila do výroby. Nejdříve jen pro sebe a dnes už i pro veřejnost.

Nas pribeh Šumava Forrest

Značka Šumava Forrest vznikla zhruba před 5 lety jako doplňková služba v jejich penzionu Adamův Dvůr. Líbila se ji myšlenka, že si hosté mohou vzít kus Šumavy s sebou domů. Věděla, že stejně jako u penzionu chce jít svou vlastní cestou. Že chce vytvořit něco originálního a kvalitního, ale zároveň lokálního a příjemně lidského. Začínala se dvěma krémy a díky tomu, že měly skvělé ohlasy, postupně svou nabídku rozšiřovala.

Za každým výrobkem se skrývá bezpočet hodin strávených hledáním ideální receptury, klidně i desítky nepovedených pokusů, testování trvanlivosti, apod. Je potřeba poznat každou surovinu zvlášť a zkoušet její alternativy tak, aby z ní dostala maximum. Všechny produkty vyrábí z čistě přírodních surovin, které pečlivě vybírá, aby byla zaručena co nejvyšší kvalita a zároveň i ohleduplnost k přírodě.
"Může to znít jako otřepaná fráze, ale my to tak coby rodilí Šumaváci, žijící s nadsázkou ve stínu Boubína, opravdu cítíme. Co nejvíce surovin se snažíme odebírat od jihočeských farmářů a včelařů, například kozí mléko, med a včelí vosk. Pokud to navíc lze, snažíme se vždy využívat bylinky z naší zahrádky a plody okolních lesů. Díky tomu si kdokoliv může odnést malý kousek Šumavy až k sobě domů."
 
 
K obalům a názvům jednotlivých výrobků pak přistupuje značně osobitě a kapkou vtipu. Snaží se tím navodit pocit určité neformálnosti a důvěry. Jako když vám něco doporučuje váš dobrý kamarád, či kamarádka. Nebo když se někomu svěřujete se svým problémem. Šumava forrest kosmetika je totiž určena nejen všem osobám bez rozdílu věku a pohlaví, ale i těm s problémy – nadměrným stresem, poškozenými vlasy, či vysušenou pletí.
Šumava Forrest je krása dělaná srdcem.

 

Logo - Šumava Forrest
Žádné produkty značky Šumava forrest nebyly nalezeny...
Zpět do obchodu