Ivekol

Slovenská rodinná společnost Ivekol se prostřednictvím svojich nových přírodních produktů snaží ochraňovat a zlepšovat životní prostředí.

Ivekol má za sebou několikaroční zkušenosti se životním stylem a klade důraz na kvalitu. Přináší lidem pocit zodpovědnosti za ochranu prostředí, ve kterém žijí.

Ivekol mimo jiné vyrábí utěrky z mikrovlákna pro čistou domácnost, které najdete na webu Voňavé zastávky. K jejich výrobě slouží recyklované plasty. Velkou předností je mimořádná hustota - hmotnost a tloušťka až 200.000 pramenů vlákna na cm3 (čím vyšší mikrovlákno, tím je kvalitnější). Utěrky jsou hebké, jemné s vysokou savostí. Dokáží absorbovat osminásobek své hmotnosti (př. 30ti cm utěrka dokáže absorbovat téměř 3,75 kg vody). Utěrky jsou barevně a tvarově stálé, jejich charakter se dlouhodobě nemění, nevznikají žmolky. Je možné je vyprat až 500 krát. Jsou vhodné do domácnosti alergiků, s malými dětmi a s osobami s dýchacími problémy. Jsou vysoce efektivní, vyčistí i bez pomoci chemických čistících prostředků a jednorázových papírových utěrek. Před prvním použítím je doporučováno vždy vyprat.

 

"Životní prostředí je dar, který si musíme chránit každý den."


Cena

6999
16999
Otilia na bryle
Novinka
69 Kč / ks

Měkoučká utěrka pro nejjemnější čištění citlivých povrchů jako jsou brýle, monitory, čočky fotoaparátů, kvalitní dřevěný nábytek, hudební nástroje či stříbro.

Kód: 403
Sona na sklo
Novinka
99 Kč / ks

Kvalitní utěrka pro čištění skleněných povrchů jako jsou okna, skla, zrcadla a další lesklé povrchy. Díky vysoké savosti utěrky dosáhnete maximálního lesku bez nevzhledných...

Kód: 412
Dana na drhnuti 1
Novinka
99 Kč / ks

Utěrka na drhnutí má využití na hrnce a všechny povrchy v domácnosti, auta. Používejte vždy namokro.

Kód: 418
Jana na nerez
Novinka
99 Kč / ks

Vysoce kvalitní utěrka zanechá nerezové povrchy bez jakékoliv mastnoty a šmouh. Ideální pro sporáky, mikrovlnné, horkovzdušné trouby, nádobí a mastnotu na kuchyňské lince.

Kód: 406
Petra na prach
Novinka
99 Kč / ks

Měkkoučká a jemná utěrka na utírání prachu v domácnosti a ze všech spotřebičů typu monitor, televize. Utírá i leští.

Kód: 409
Lila Uni
Novinka
99 Kč / ks

Univerzální utěrka na všechny povrchy, kromě povrchu, na nichž je nanesen odpuzovač vody. Určena pro suché i mokré použití. Skvělě absorbuje vodu.

Kód: 415
6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem