IVEKO UTĚRKA Z MIKROVLÁKNA NA SKLO - SOŇA

Kvalitní utěrka pro čištění skleněných povrchů jako jsou okna, skla, zrcadla a další lesklé povrchy. Díky vysoké savosti utěrky dosáhnete maximálního lesku bez nevzhledných skvrn a šmouh.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 412
Značka: Ivekol
99 Kč / ks 99 Kč / 1 ks
Kategorie: Pomůcky k úklidu
Položka byla vyprodána…
Sona na sklo
Novinka

Kvalitní utěrka pro čištění skleněných povrchů jako jsou okna, skla, zrcadla a další lesklé povrchy. Díky vysoké savosti utěrky dosáhnete maximálního lesku bez nevzhledných skvrn a šmouh. Nepoužívejte ji na plochy, které jste nastříkali odpuzovačem vody.

 

TIP: Nejlepší je použít dvě utěrky současně - jednu z nich navlhčíme a umyjeme znečištěná místa; druhou suchou utěrkou otřeme povrch do sucha a přeleštíme ho. 

 

Rozměr: 40 x 40 cm

 

K výrobě utěrek Ivekol slouží recyklované plasty. Velkou předností je mimořádná hustota - hmotnost a tloušťka až 200.000 pramenů vlákna na cm3 (čím vyšší mikrovlákno, tím je kvalitnější). Utěrky jsou hebké, jemné s vysokou savostí. Dokáží absorbovat osminásobek své hmotnosti (př. 30ti cm utěrka dokáže absorbovat téměř 3,75 kg vody). Utěrky jsou barevně a tvarově stálé, jejich charakter se dlouhodobě nemění, nevznikají žmolky. Je možné je vyprat až 500 krát. Jsou vhodné do domácnosti alergiků, s malými dětmi a s osobami s dýchacími problémy. Jsou vysoce efektivní, vyčistí i bez pomoci chemických čistících prostředků a jednorázových papírových utěrek. Před prvním použitím je doporučováno vždy vyprat.

 

Údržba a čištění mikrovlákna: Před použitím doporučujeme jedenkrát vyprat v ruce. Některé barvy mohou postupně blednout kvůli přírodním barvivům, proto je lepší je na začátku používání prát odděleně nebo s podobnými barvami. Při běžném používání perte utěrku v ruce nebo v pračce, ve studené nebo teplé vodě do 60 °C. Praní na 90 ° C je možné, ale může zbytečně zkracovat její životnost.

Důležitá upozornění: Při praní nepoužívejte žádný druh aviváže. Aviváž se zachytí v mikrovláknu a sníží jeho schopnost absorbovat vodu, čistit a zachycovat špínu. Nesušte nad zdroji tepla. Zacházejte s mikrovláknovou utěrkou stejně jako s jemnými oděvy, prodloužíte tak její životnost.

Zpět do obchodu