ŠUMIVÁ KOUPEL S LEVANDULÍ A KOZÍM MLÉKEM

Relaxační a vyživující pro všechny typy pokožky. ...pocit úlevy po namáhavém dni, ponořím se do vody a v sobě cítím uvolnění a poklid, který se pomalu rozlévá tělem...

Skladem (>3 ks)
Kód: 67
Značka: Mybee
60 Kč / ks
Kategorie: Koupel
koupel levandule
Novinka

Každý z nás má někdy za sebou náročný den a jedním z nejlepších způsobů relaxace je horká koupel. Navíc, pokud ji podpoříte levandulovou šumivkou s kozím mlékem. Kozí mléko je známé svými anti age účinky, zpomaluje stárnutí pokožky. Díky svým hydratačním účinkům je vhodné na pokožku ekzematickou, akné lupenku. Radost Vašich dětí nezná mezí v okamžiku, kdy šumivku hodí do vany. Ta radost v jejich očích, když je pomalé rozpouštění doprovázeno doslova záplavou perliček. Vysoušení jemné pokożky zabraňuje panenský kokosový olej v BIO kvalitě, se rychle vstřebává do pokožky, zanechává ji hladkou a jemnou. My velcí navíc oceníme epsomskou sůl, tradičně používanou k léčbě bolavých svalů. Syrovátka jsou v kosmetice od nepaměti využívána pro své vyhlazující a změkčujicí ůčinky a bílkoviny v ní obsažené podporují tvorbu kolagenu a zpevňují pokožku. Šuměním se uvolňuje relaxační levandulová silice, která společně se sušeným květem levandule zklidňuje a regeneruje pokožku.

Tip: Relaxačních účinků šumivky si můžete užívat i pokud nemáte vanu. Stačí ji rozlomit a polovinu vhodit do lavoru s horkou vodou a nechat relaxovat Vaše unavené nohy. Pokud Vám nejsou příjemné sušené květy volně plovoucí ve vodě, před vhozením do vody šumivku vložte do látkového pytlíku. Květy po rozpuštění zůstanou pytlíku.

Skladování: Šumivky uchovávejte uložené nejlépe v uzavřené dóze. Vyšší vzdušná vlhkost způsobuje předčasnou šumící reakci, která potom ve vaně ztrácí na intenzitě.

Šumivka je vhodná pro děti od 3 let.

Detailní složení: Sodium Bicarbonate (jedlá soda), Citric Acid (kyselina citronová), Magnesium Sulphate (epsomská sůl), Whey (syrovátka), Cocos Nucifera Oil (BIO panenský kokosový olej), Caprae Lac (kozí mléko), Lavandula Angustifolia Flower (květ levandule), Lysolecithin, Lavandula Angustifolia Oil (esenciální olej levandule), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (esenciální olej rozmarýn), Limonene*, Linalool*   

*přirozená součást esenciálních olejů

Zpět do obchodu